Nebankovní půjčky bez potvrzení výše příjmu, půjčka bez výpisu z registru dlužníků

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmuNejen Českou republikou, ale i v jiných zemích se významnými institucemi a poskytovateli půjček stali tzv. nebankovní společnosti. Na jejich půjčky se nevztahují stejné zákony, normy a podmínky jako na bankovní ústavy a zákoník jim umožňuje poskytovat tzv. nebankovní půjčky za odlišných podmínek než bankám. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou jedněmi z nich. Tato nabídka umožňuje žadateli o peníze získat půjčku i za předpokladu, že jeho plat v zaměstnání za normálních okolností neodpovídá minimální záruce bonity klienta.

Půjčka bez potvrzení o příjmu žadatele je pro mnoho klientů radostnou zprávou, ze které však obvykle po čase splácení vysokých úroků vystřízlivějí. Nízké záruky a relativně snadné schválení půjčky je totiž vykoupeno náročným kalendářem splátek a vysokými úrokovými sazbami (RPSN půjčky).

Půjčka bez registru ihned

Půjčka bez registru ihnedDalší možností, v případě že se k vaší žádosti o půjčku postavila banka zády, je žádost o půjčku bez registru. Takový úvěr lze získat relativně ihned po podání žádosti. Při jeho schvalování by něměl být dáván zřetel na to, zda má zájemce nějaký zápis v registru dlužníků (např. CERD - Centrální registr dlužníků, ale jsou i jiné registry dlužníků v ČR). Půjčky bez registru a poplatku za jejich vyřízení - recenze.

Podobně jako u půjček bez potvrzení o výši příjmů v zaměstnání se tedy ani u půjček bez registru nehledí příliš na bonitu klienta (žadatele o půjčku) a to samozřejmě podstatně navyšuje splátky, úrokové sazby půjčky a obvykle to s sebou přináší i náročný kalendář splátek s poměrně tvrdými sankcemi v případě opožděné platby splátky na účet poskytovatele, popřípadě při vyšších dlužných částkách. Nezřídka takové situace končí až exekucí majetku dlužníka!

pneumatiky na prodej

S koncem zimy a příchodem jara se motoristé ohlížejí po nabídkách pneuservisů, aby byli připraveni koupit nové letní obutí svého vozidla.
  • Pneumatiky
  • srovnání půjček ihned

    Nabídku klasických bankovních úvěrů momentálně převyšuje především nabídka tzv. nebankovních půjček bez registru a potvrzení příjmů.
  • Půjčky ihned
  • nejlevnější letenky

    Rezervace letenek přes internet je snadná, rychlá a u objednávek od nízkonákladových leteckých společností jsou letenky i levné.
  • Letenky
  • © 2009 Sazka - sázková kancelář Sazka a výsledky aktuálních tahů hry Sportka - výhry účastníků | Ochrana osobních údajů