Šťastných deset výsledky: aktuální tahy a výhry ve hře Šťastných deset

Jak se hraje Šťastných deset - tahy čísel

Sázení na internetuŠťastných 10 je číselná loterie, ve které sázející tipuje jedno až deset čísel z osmdesáti čísel. V každém slosování je vylosováno 20 výherních čísel. V Královské hře hrají sázející o to, zda první vylosované číslo v příslušném slosování je obsaženo v jejich tipování. Sázky se přijímají zpravidla každý den, včetně neděle. Slosování probíhá každý hrací den, kterým je zpravidla pondělí až neděle, po ukončení příjmu sázek.

Pokud sázející uzavře sázku s násobným koeficientem (2 až 55), na potvrzení sázky se vytiskne koeficient, kterým se násobí případná výhra. Na sázence lze jednotlivá hrací pole také tipovat náhodným tipem proškrtnutím příslušné kolonky označené písmenem N. Terminál po zavedení požadavku do systému vybere pro takto označená hrací pole náhodnou kombinaci čísel.

Sázející v tomto případě v hracím poli netipuje konkrétní čísla, ale označí kolonku počet čísel u hodnoty odpovídající počtu jím požadovaných tipovaných čísel a označí výši vkladu.

Vyhráli jste aktuálně ve hře Šťastných 10?

Sázení on-linePřípadnou výhru z posledního slosování si můžeet velmi snadno ověřit pomocí aktuálních výsledků hry Šťastných deset uvedených výše. Jedná se vždy o poslední a aktuální tah čísel, který můžeet vidět i v televizy.

Sázející mohou uzavírat předplatné na dvě až čtyřicet osm po sobě jdoucích slosování. Sázky lze uzavírat na sázenkách vydaných pro tuto sázkovou hru. Na sázence lze uzavřít jednu až čtyři sázky. Hrací pole se tipují postupně, nelze je vynechávat. Pokud chce sázející svoji sázku násobit, označí křížkem v příslušných kolonkách určující násobný koeficient kolikrát se má sázka násobit.

pneumatiky na prodej

S koncem zimy a příchodem jara se motoristé ohlížejí po nabídkách pneuservisů, aby byli připraveni koupit nové letní obutí svého vozidla.
  • Pneumatiky
  • srovnání půjček ihned

    Nabídku klasických bankovních úvěrů momentálně převyšuje především nabídka tzv. nebankovních půjček bez registru a potvrzení příjmů.
  • Půjčky ihned
  • nejlevnější letenky

    Rezervace letenek přes internet je snadná, rychlá a u objednávek od nízkonákladových leteckých společností jsou letenky i levné.
  • Letenky
  • © 2009 Sazka - sázková kancelář Sazka a výsledky aktuálních tahů hry Sportka - výhry účastníků | Ochrana osobních údajů